У Закарпатті активно імунізуються різні вікові групи населення

Дата: 25.11.2021 19:38

В області триває вакцинальна кампанія – закарпатці дедалі активніше імунізуються проти COVID-19.

Як повідомив в. о. очільника краю Петро Добромільський, за вчора в атріумі облдержадміністрації, де вже кілька місяців діє Центр вакцинації, медичні працівники виконали 121 щеплення: 98 осіб завершили вакцинальний комплекс, а 23 отримали першу дозу.

«Сьогодні вакцинуються різні вікові групи – як діти, так і старше населення, адже кожен розуміє важливість імунізації та наслідки хвороби. Так, найстаршому вакцинованому в атріумі минулої доби – 77 років, а наймолодшому – 16», – зауважив Петро Добромільський.

Загалом 24 листопада щеплення зробили 4526 закарпатців. Найактивніше імунізувалися краяни віком 20–39 років (1 529 осіб) та 40–49 років (1 011 людей).