На Ужгородщині продовжують ремонтувати маршрут М-06

Дата: 25.11.2021 17:19

Фото без опису

Автошлях М-06 Київ – Чоп відновлюють завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив в. о. голови облдержадміністрації Петро Добромільський.

«Ремонтні роботи на маршруті міжнародного значення у межах Закарпаття тривають на кількох ділянках одночасно.

Зокрема, дорожники працюють на Ужгородщині в обхід села Глибоке на правій стороні проїжджої частини», – зауважив Петро Добромільський.

На цій ділянці підрядник відфрезерував старе дорожнє полотно, підсилив основу органо-мінеральною сумішшю та уклав нижній вирівнюючий шар покриття із крупнозернистого асфальтобетону.

Як зазначають у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, попереду роботи на іншій половині дороги та ремонт ще 2 км маршруту.

Фото без описуФото без опису

«Покращення автошляхів є результатом втілення завдань Глави держави, що сприяють створенню безпечного середовища на дорогах для всіх учасників руху», – додав Петро Добромільський.