Дорожники забезпечують проїзд на перевалах під час погіршення погодних умов

Дата: 23.11.2021 09:38

Автошляхи Закарпаття відновлюють завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк повідомив, що на Торунському перевалі в межах ремонту дороги Р-21 Долина – Хуст фахівці відремонтували дорожнє покриття, уклали новий асфальтобетон та нанесли розмітку.

Таким чином на цій ділянці створено безпечні та комфортні умови для проїзду на звивистій дорозі.

«Зараз у зв’язку з погіршенням погодних умов у гірській місцевості подекуди утворюється ожеледиця та випадає сніг, тому підрядна організація працює на випередження, забезпечуючи усі умови для уникнення аварійних ситуацій», – зауважив Ігор Шинкарюк.

За його словами, снігоприбиральна техніка завжди знаходиться поруч із перевалами, а дорогу за потреби посипають соляним розчином.