Від початку листопада закарпатські медики виконали майже 80 тисяч щеплень

Дата: 22.11.2021 15:58

Фото без описуЩоденно закарпатці мають можливість імунізуватися у різних населених пунктах області однією з чотирьох вакцин на вибір.

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, від початку листопада медики виконали 79 574 щеплення, 42 454 з них – перша доза вакцини.

«За цей період понад 35 тисяч осіб завершили комплекс імунізації, тобто отримали всі дози, що вказані у протоколі вакцинації», – зауважив Ігор Шинкарюк.

Найчастіше для імунізації краяни обирали вакцину Pfizer від Comirnaty – цією вакциною щепилося 58,2% людей, на другому місці — CoronaVac, якою імунізувалося 30,2%.

«Бачимо, що у порівнянні з початком п'ятої хвилі населення імунізується активніше. Важливо розуміти, що вакцинація рятує життя та уберігає від госпіталізації і смерті», – наголосив заступник голови облдержадміністрації.