Анатолій Полосков вручив закарпатцям державні нагороди

Дата: 22.11.2021 13:13

Фото без описуСьогодні голова облдержадміністрації Анатолій Полосков за дорученням Президента України Володимира Зеленського вручив державні нагороди  закарпатським фахівцям у різних галузях.

«Приємно, що саме мені випала така честь, бо насправді жити в один час в одній області з такими людьми – дуже знаково», – зауважив Анатолій Полосков.

За його словами, нагороди такого рівня завжди вручають тим спеціалістам, які дійсно цього заслуговують, їхні досягнення і заслуги сприяють всебічному розвитку краю.

«Ми відчуваємо, що нас захищають у зоні АТО/ООС мужні військові, лікують висококваліфіковані медичні працівники, банківська система справно функціонує під фаховим керівництвом, освіту та практичні навички молодь здобуває у справжніх гарантів цієї сфери, мистецьку складову забезпечують талановиті художники тощо.

Щиро дякую за вагомий внесок у розбудову, піднесення Закарпаття, держави та захист життя і здоров'я наших людей», – наголосив очільник краю.

Відповідно до Указів Президента України орденом «За мужність» III ступеня нагородили Віктора Попудника, учасника антитерористичної операції, Члена громадської організації «Спілка учасників бойових дій «Об'єднані війною», м. Ужгород; орденом «За заслуги» ІІІ – ступеня Василя Кручаницю, директора комунального некомерційного підприємства «Закарпатський обласний медичний центр психічного здоров'я та медицини залежностей» Закарпатської обласної ради.

Почесне звання «Заслужений економіст України» присвоєно Степанові Німчуку, начальнику філії Закарпатського обласного управління акціонерного товариства «Державний ощадний банк України»; звання «Заслужений працівник культури України» – Олесі Глуханич, викладачеві, концертмейстеру КЗ вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради; звання «Заслужений працівник освіти України» – Миколі Грицаку, директору Нанківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Хустського району державної адміністрації Закарпатської області; звання «Заслужений юрист України» – Дмитрові Бєлову, професору кафедри конституційного права та порівняльного правознавства державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет»; звання «Заслужений художник України» – Олександрові Громову, художнику-живописцю, м. Ужгород.

Почесну Грамоту Кабінету Міністрів України вручили Олександрові Ігнатишину, директору товариства з обмеженою відповідальністю „ДІМ».Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису