В районі вшанували День Гідності та Свободи

Дата: 19.11.2021 14:07

Фото без опису

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися історичні події новітньої історії нашої держави: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року.

Сьогодні, 19 листопада, у фойє адмінбудівлі Хустської районної державної адміністрації біля стенду «Героїв Небесної Сотні» працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради запалили лампадки. Присутні вшанували пам'ять загиблих героїв, які захищали Україну за часів Майдану та на сході України хвилиною мовчання.

Також заходи пам’яті відбулися в Хустському міському парку імені “Героїв Майдану” поблизу пам’ятника Героям Небесної Сотні .

Тут, традиційно, відбулася церемонія покладання квітів до меморіалу за участі керівництва району, міста та громадськості.

До слова,  захід відбувся з урахуванням карантинних вимог.

Бережімо пам’ять про подвиги наших Героїв, шануймо їх незламну силу волі, мужність та відвагу!