Відбувся семінар за участі представників служби у справах дітей

Дата: 17.11.2021 13:53

Фото без опису16 листопада в приміщенні Хустської райдержадміністрації відбувся семінар за участі представників служб у справах дітей Хустського району під головуванням очільника Хустської райдержадміністрації Віктора Сабадоша та його заступника Сергія Яреми.

На порядку денному розглянули ряд питань, що стосувались : насильства в сім’ї та вилучення дитини з середовища, де їй загрожує небезпека; про роботу комісії з питань захисту прав дитини; про роботу координаційної ради; про звернення громадян; про роботу в базі ЄІАС «Діти».

Інформували по кожному із питань начальник служби у справах дітей Хустської райдержадміністрації Любов Вайнраух та заступник начальника служби у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації Мар’яна Дорожко.

Робота виявилась продуктивною та пізнавальною. Було отримано вичерпні відповіді по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які  взяті на контроль до їх повного виконання.