Вітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України!

Дата: 16.11.2021 11:35

Фото без описуВітаю всіх працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом!

Важко переоцінити роль радіо та телебачення у висвітленні нашої повсякденної життєдіяльності. Адже день кожного з нас починається й закінчується новинами. Це свято об'єднує людей, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – свободу слова. Ви першими розповідаєте нам про найважливіше, показуєте найцікавіше.

Ваша відповідальність, компетентність, почуття обов’язку допомагає кожному відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для спілкування та розвитку інформаційного простору нашої країни.

Бажаю вам професійного зростання, невичерпної енергії, невтомного творчого пошуку, успіхів та втілення нових, неймовірних ідей. Нехай щоденна праця приносить вам задоволення та приємні емоції.

Миру та благополуччя вам і вашим сім'ям!

Голова Хустської райдержадміністрації

Віктор САБАДОШ