Закарпаття отримало кошти для проведення робіт на об'єкті програми «Велика реставрація»

Дата: 16.11.2021 10:54

Фото без описуДва об'єкти історичного та культурного Закарпаття увійшли до програми Президента України Володимира Зеленського «Велика реставрація»

На рахунки облдержадміністрації надійшли 13.4 млн грн державної субвенції у межах цієї ініціативи для реалізації проєкту відновлення Замку-фортеці Х-ХVI ст. – пам’ятки архітектури національного значення, охор. №153, м.Ужгород. Про це повідомив Ігор Шинкарюк, заступник очільника області.

«Ми закриваємо тривалу й ефективну роботу Закарпатської ОДА у 2021 році з підготовки і захисту проєктів для реставрації та відновлення пам’яток архітектури, церков та культурної спадщини краю отриманням коштів і продовженням робіт на об’єктах», — підсумував Ігор Шинкарюк.

За його словами, незабаром кошти надійдуть і на рахунки Колочавської громади для першочергових протиаварійних робіт пам’ятки архітектури ХVIІ ст. охор. № 216 дерев’яної церкви Зіслання Святого Духа с.Колочава Хустського району.