В урочищі Кузій на Рахівщині розширюють дорогу

Дата: 14.11.2021 19:17

Фото без описуНа автошляху національного значення Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів триває відновлення дорожньої інфраструктури.

Зокрема, роботи проводять між селами Луг та Ділове в урочищі Кузій на Рахівщині. Тут підрядна організація завершує будівництво верхової підпірної стінки з бетону. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

«Така конструкція не лише захищатиме дорогу від зсувів та обвалів ґрунту, а й дозволить збільшити ширину дороги», — наголосив заступник очільника краю.

За його словами, зараз дорожники працюють над розширенням автошляху: підсилюють основу та стелять геотекстильну сітку, щоб запобігти просіданню в майбутньому.

Після виконання цих робіт фахівці відремонтують проїжджу частину.

«Завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво» дороги в області стають зручними та безпечними», — зауважив Ігор Шинкарюк.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису