Основні етапи ремонту найдовшого шляхопроводу Закарпаття завершені

Дата: 11.11.2021 18:33

Фото без описуЗавдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» основні етапи ремонту найдовшого шляхопроводу області завершені. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

За його словами, на маршруті М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші у селі Батьово з квітня цього року тривали роботи на мості, що прокладений над залізничним вузлом.

«Тут дорожники замінили монолітні бетонні плити, арматурну сітку, уклали нове асфальтобетонне покриття, облаштували міцне бар’єрне і перильне огородження, деформаційні шви, зробили водовідведення та гідроізоляцію», — зауважив Анатолій Полосков.

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, зараз підрядна організація виконує підмостові реставраційні роботи. Завершити ремонт і повністю відновити рух транспорту планують до кінця цього місяця.