Ремонт автошляху Данилово – Олександрівка планують завершити до кінця тижня

Дата: 10.11.2021 16:23

Фото без описуЗавершується капітальний ремонт другої черги автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 071306 Данилово – Олександрівка. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

За його словами, задля проведення ремонту ділянки автошляху Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області в 2020 році уклала договір із підрядною організацією на суму майже 23 млн грн.

«Дозвіл на виконання робіт видали у грудні 2020 року, а реалізація проєкту включала дві черги: перша – 2,2 км, друга – 3,66 км. Загальна довжина ремонтованої ділянки – 5,86 км.

З Дорожнього фонду у 2020 році виділили понад 9 млн грн та влаштували 2,2 км дорожнього полотна в с. Олександрівка у напрямку с. Данилово», – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, у 2021 р. на реалізацію проєкту спрямували 14 200 тис. грн.

Роботи у розпалі, і підрядник вже влаштував 1 км автошляху: закінчили ремонт ділянки автодороги в Олександрівці, продовжують ремонт у напрямку Данилова, а завершити планують до кінця тижня.

Згідно з проєктом дорожники поглиблять кювети, виправлять щебеневу основу, влаштують нову товщиною 15 см та фінішний шар покриття з асфальтобетону.

Після завершення робіт нанесуть розмітку та встановлять дорожні знаки.