Анатолій Полосков: «Зараз важливо активізувати вакцинацію населення»

Дата: 09.11.2021 18:46

Фото без описуСитуація з коронавірусною хворобою в області погіршується. Сьогодні Закарпаття перебуває на «помаранчевому» рівні епідемічної небезпеки, і це поштовх до того, що потрібно активізуватися у напрямку вакцинації. На цьому на своїй сторінці у фейсбуці наголосив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

За його словами, зараз показник щеплених проти COVID-19 у регіоні невисокий: повністю імунізовано майже 165 тисяч осіб, а це ­– 13,23% населення.

Протягом останніх тижнів щоденно закарпатці вакцинуються активніше, зокрема за вчорашню добу медики виконали 4628 щеплень, із них 2 856 — перша доза.

«Ми бачимо, що люди розуміють важливість імунізації, розпочинають вакцинальний комплекс, але варто робити це активніше, аби убезпечитися від збільшення кількості захворілих, госпіталізованих, померлих та уникнути потрапляння області до "червоної" зони», – підкреслив Анатолій Полосков.