На найдовшому маршруті області будують одразу кілька підпірних стінок

Дата: 07.11.2021 17:35

Понад 200 км дороги Н-09 Мукачево — Івано-Франківськ — Львів проходять у Закарпатській області. Це найдовший маршрут регіону, його відновлюють завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Заступник голови облдержадміністрації Іштван Петрушка прокоментував хід робіт на одній із ділянок автошляху на Рахівщині.

За його словами, між селами Луг та Ділове підрядна організація зводить низову підпірну стінку з монолітного бетону. Така конструкція дозволить захистити оновлене дорожнє покриття від розмивання, зсувів ґрунтів та обвалів.

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, аби відводити зайву воду з ґрунтів, у стінку вмонтовують дренажні труби.

«На маршруті Н-09 таких конструкцій буде чимало, адже якісні та безпечні дороги, зокрема й у гірських населених пунктах, – це пріоритет», – зазначив Іштван Петрушка.