У Хусті запрацював новий пункт щеплення

Дата: 07.11.2021 16:30

Цього тижня новий пункт щеплення запрацював у місті Хуст: тепер вакцинація доступна і в комплексі «Apartel Rikka Khust Thermal Resort». Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

За його словами, імунізуватися тут можна у вівторок та четвер з 16:00 до 18:00 однією з трьох вакцин на вибір: Pfizer, AstraZeneca та CoronaVac.

Краяни, що щепляться проти COVID-19 у термальному курорті, отримають можливість безкоштовно відвідати відпочинковий осередок.

«Ця локація є показником того, що закарпатські підприємці свідомі, розуміють ризики коронавірусної інфекції як для життя людей, так і для функціонування бізнесу. Тільки якщо ми скоординуємося, разом почнемо боротися з хворобою, то зможемо повернутися до звичайного життя», — наголосив Ігор Шинкарюк.