На кількох ділянках Р-21 ремонт на завершальному етапі

Дата: 04.11.2021 16:27

Фото без описуУ межах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво» тривають роботи з покращення дорожньої інфраструктури Закарпаття.

На автошляху регіонального значення Р-21 Долина – Хуст ремонт на кількох ділянках вже майже завершений. Про це повідомляє заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

За його словами, між селами Липча та Іза підрядна організація наносить горизонтальну розмітку. Раніше тут уклали верхній шар покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону та частково облаштували тротуари.

Як зазначають у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, на цій ділянці також укріплюють узбіччя ґрунтом та щебенево-піщаною сумішшю.

«Роботи на Р-21 тривають майже щоденно, оскільки у планах – повністю відновити дорожнє полотно на цьому маршруті якісно та надійно, допоки погодні умови сприяють цьому», – підкреслив Ігор Шинкарюк.