Усі хочуть повернутися до нормального життя – без карантинних обмежень, – Іванна Поляк-Митровка

Дата: 01.11.2021 16:02

Фото без описуПродовжуємо знайомство із закарпатськими лікарями, які перебувають на передовій боротьби з COVID-19.

Сімейна лікарка медичного центру «Prevention» Іванна Поляк-Митровка проводить щеплення у Центрі вакцинації в атріумі облдержадміністрації.

Пані Іванна каже, що найчастіше люди запитують, чи будуть побічні ефекти після вакцинації. Лікарка відповідає, що погіршення самопочуття на короткий період – це нормальна реакція організму на щеплення.

За її словами, сьогодні у Центрі найактивніше імунізуються закарпатці молодшого і старшого віку.

«Робити щеплення потрібно, аби захистити себе та рідних від ускладнень, які можуть виникнути внаслідок хвороби. Звісно, усі хочуть повернутися до нормального життя – без карантинних обмежень. А це можливо тільки за умови, що ми створимо колективний імунітет і разом подолаємо пандемію», – підкреслила Іванна Поляк-Митровка.