Протягом вихідних у «Дасторі» медики виконали понад сто щеплень

Дата: 01.11.2021 10:53

Фото без описуЗа ініціативи голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова у кількох торговельних центрах області виконують щеплення проти коронавірусу.

Серед таких локацій і ТЦ «Дастор». Лише за два дні тут імунізувалося 111 закарпатців: у суботу — 46 осіб, а в неділю — 65. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

«Такі показники за вихідні — хороший результат. Кожен із нас розуміє користь вакцинації, знає, що щеплення знижує ризик захворіти, а в разі інфікування шанси потрапити до лікарні мінімізуються», – наголосив Ігор Шинкарюк.

Пункт вакцинації у «Дасторі» (м. Ужгород, вул. Собранецька, 89) розгорнули минулого тижня. Отримати щеплення тут можна щодня з 9:00 до 20:00.