У межах ремонту дороги в селі на Ужгородщині встановили шумові смуги

Дата: 31.10.2021 17:29

Фото без описуЗа програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Закарпатті працюють над покращенням дорожніх артерій.

На автошляху міжнародного значення М-06 Київ – Чоп відновлюють різні ділянки у межах поточного середнього та капітального ремонтів. Про це повідомляє заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

За його словами, на Ужгородщині в селі Холмок біля пішохідного переходу встановили шумові смуги. Це один із дієвих способів організації безпечного руху.

«Завдяки вібраціям, які виникають під час наїзду на смуги, водій стає уважнішим та знижує швидкість. На маршруті М-06 велика інтенсивність руху, тому така розмітка знизить вірогідність ДТП», — наголосив Ігор Шинкарюк.