«Аби уникнути обмежень, треба досягти високого показника вакцинації», — Анатолій Полосков

Дата: 28.10.2021 20:35

Фото без описуПотрібно збільшувати кількість вакцинованих, аби якомога довше залишатися на «жовтому» рівні епідемічної небезпеки. На цьому наголосив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

«Особливо ця потреба відчутна зараз, коли сусідні області перейшли до "червоної" зони», — підкреслив очільник краю.

Учора відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС, за результатами якого ще 7 областей, зокрема Львівська та Івано-Франківська, що межують із Закарпатською, віднесені на «червоний» рівень епіднебезпеки.

З 30 жовтня там діятиме низка обмежень.

«Аби уникнути такої ситуації на Закарпатті, треба досягти високого показника вакцинації. Окрім цього, імунізація знижує ризик важкого перебігу хвороби, що є надзвичайно важливим для кожного з нас», — додав Анатолій Полосков.