У Поляні зводять критий басейн, де зможуть займатися й люди з обмеженими можливостями

Дата: 28.10.2021 19:11

Завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Свалявщині в закладі освіти будують додатковий корпус.

Як повідомив на своїй сторінці у фейсбуці голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, реконструкція з розширенням Полянської ЗОШ І-III ст. передбачає будівництво допоміжних приміщень для спортзалу та сучасного критого басейну.

Масштабна розбудова спортивної інфраструктури на території школи відкриє дітям доступ до оздоровчого плавання, вправ та ігор у воді.

«До того ж важливо, що цей спортивний осередок буде орієнтований і на людей з обмеженими можливостями, адже тут забезпечать усі умови для фізичної реабілітації.

Це дійсно знаковий проєкт не тільки для жителів Поляни, а й всього Закарпаття», – наголосив Анатолій Полосков.