На Ужгородщині відкрили нову сучасну амбулаторію

Дата: 26.10.2021 19:54

Днями керівництво області відкрило новозбудовану амбулаторію для жителів с. Коритняни.

«Покращення якості життя, модернізація мережі закладів охорони здоров’я, доступ до якісних медичних послуг на всіх рівнях – від сільської амбулаторії до потужного закладу обласного рівня – пріоритет для Президента України Володимира Зеленського та керівництва Закарпаття», — зауважив Анатолій Полосков.

За його словами, реалізація цього проєкту – це результат спільної роботи керівництва держави та влади на місцях.

На будівництво амбулаторії з державного бюджету виділили майже 5,5 млн грн. Об’єкт дофінансували з місцевого бюджету, за ці кошти закупили меблі, обладнання та інвентар.

«Світлі просторі приміщення, дружні до дітей, молодих матерів та людей похилого віку будівлі, обладнання і можливість отримати першу кваліфіковану допомогу у рідному селі - все це про нові амбулаторії, які відкриваємо у різних населених пунктах області», — підкреслив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.

На відео — черговий успішно реалізований проєкт у Закарпатській області в межах національної програми «Доступна медицина».