Вакцинуватися можна й на залізничному вокзалі в обласному центрі Закарпаття

Дата: 26.10.2021 15:34

Фото без описуУ понеділок, середу та п’ятницю зробити щеплення проти COVID-19 можна на центральному залізничному вокзалі в м. Ужгород (вул. Станційна, 9; графік роботи – з 12:00 до 16:00).

Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

Минулого тижня в Україні почали діяти нові правила щодо регулярних та нерегулярних перевезень між регіонами.

Зокрема, це стосується й потягів: за відсутності необхідних документів провідники не допускатимуть пасажира до поїздки. Особа повинна мати сертифікат про вакцинацію, негативний ПЛР-тест, експрес-тест на антиген, зроблений не пізніше як за 72 години до подорожі, довідку про одужання від COVID-19.

«Ця локація потрібна, аби пасажири та всі охочі могли безкоштовно імунізуватися проти COVID-19 безпечно і зручно безпосередньо перед придбанням квитка чи подорожжю.

Поки що імунізуватимуть тут за гнучким графіком, адже намагаємося уникати нераціонального використання медичних кадрів: у спеціалістів, окрім виконання щеплень, є планові вакцинації, пацієнти, що потребують лікування та консультацій. Якщо ж ця локація матиме великий попит, то ми готові додатково залучати лікарів і збільшити час роботи», –  підкреслив Анатолій Полосков.