Дуже зручно, що в самому центрі міста створили всі умови для безпечної вакцинації, – Олена Перечинська

Дата: 25.10.2021 12:55

Фото без описуФото без описуФото без описуЦими вихідними вчителька Олена Перечинська вакцинувалася в мобільному пункті щеплення в обласному центрі Закарпаття.

«Упевнена, що вакцинація – це єдиний дієвий захист від ковіду, але не можна забувати й про необхідність дотримання карантинних обмежень», – каже пані Олена.

Жінка розповідає, що обрала цей пункт щеплення тому, що на свіжому повітрі менше ризиків заразитися:

«Дуже зручно, що в самому центрі міста створили всі умови для безпечної вакцинації».

Мобільний центр щеплення біля пішохідного мосту в Ужгороді функціонував цими вихідними. Як ми повідомляли раніше, за два дні тут  вакцинувалися 104 закарпатці.