Для ремонту Р-21 цьогоріч із держбюджету виділили 800 млн грн

Дата: 25.10.2021 11:05

Фото без описуПерший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький на своїй сторінці у соцмережі поділився кадрами закарпатських краєвидів на фоні якісно відновлених доріг.

«Мандрувати мальовничим Закарпаттям комфортно і захоплююче.

Хотілося показати вам дорогу Р-21 Долина – Хуст, яку ремонтують у межах президентської програми Володимира Зеленського “Велике будівництво”», – зазначив Мирослав Білецький.

За його словами, відновлення автошляху протяжністю 83 км розпочалося у минулому році, тоді відремонтували 30 км. У 2021 р. планують влаштувати нове покриття на решті 53 км дороги разом із мостами, яких на маршруті 59.

Для ремонту Р-21 цьогоріч із держбюджету виділили 800 млн грн.

«Роботи на маршруті завершуються, і шлях, який водії роками оминали, зараз набуває особливої популярності. Він не тільки суттєво скорочує шлях у бік сусідніх областей, а й відкриває неймовірні краєвиди Карпат, особливо тепер, у розпал осені», – прокоментував перший заступник очільника краю.