„Довідник безбар’єрності” – твій гід з коректного спілкування

Дата: 23.10.2021 14:56

Перша леді України Олена Зеленська нещодавно презентувала електронну версію «Довідника безбар’єрності». Посібник покликаний зафіксувати нові норми безбар’єрної мови та стати гідом з коректного спілкування.

Безбар’єрність має стати новою суспільною нормою в Україні. Щоб її досягти, повинні відбутися великі зміни у суспільстві, воно мусить стати людиноцентричним.

„Довідник безбар’єрності” – це гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови. Це проєкт, створений у співпраці з представниками громадянського суспільства, правозахисниками, психологами, батьками, які виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

Головне завдання такого посібника – зробити поняття більш зрозумілими та зібрати їх в одному місці, надавши роз'яснення основних принципів безбар’єрності, правил комунікації та словник базових термінів.

„Довідник безбар’єрності” можна завантажити за посиланням: https://bf.in.ua/.