Як організований колектив може записатися на вакцинацію – алгоритм

Дата: 22.10.2021 17:26

Фото без описуМобільні бригади медиків виїжджають до організованих колективів і проводять масову вакцинацію проти COVID-19. Таких бригад на Закарпатті є 52.

Щоб імунізуватися усім колективом, потрібно повідомити про це керівника.

Сформований список охочих вакцинуватися передають регіональному координатору або представникам департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. Для імунізації працівників освітньої галузі список потрібно надіслати до департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА.

Надалі Вас повідомлять про місце, дату і час проведення щеплення.

Якщо Ви змінили місце роботи, то зможете вакцинуватися із колишнім колективом за умови погодження керівника. До того ж Ви матимете можливість імунізуватися як із колегами з нового місця роботи, так і у будь-якому Центрі / пункті вакцинації.

Такий спосіб актуальний для представників освітньої та соціальної сфер, структур державної безпеки, працівників чи мешканців інтернатів, будинків для літніх людей, військовослужбовців і загалом для всіх організованих колективів з 50+ охочими щепитися.