У селі Сімер на Перечинщині влаштовують вирівнюючий шар асфальтобетону

Дата: 22.10.2021 09:40

У межах відновлення автошляху Т-07-12 Перечин – Свалява ремонтні роботи тривають у селі Сімер.

Голова облдержадміністрації Анатолій Полосков інформує, що зараз підрядна організація влаштовує вирівнюючий шар асфальтобетону.

Раніше на цій ділянці маршруту вже провели стабілізацію основи дорожнього одягу та влаштували покриття щебенево-піщаною сумішшю, укріпленою цементом.

Як повідомляють у Службі автомобільних дорогі у Закарпатській області, під дорожнім покриттям також проклали нові труби з сучасних і стійких до корозії матеріалів, а для розширення автошляху облаштували ровики поширення.

«Відновлення маршруту Т-07-12 Перечин – Свалява надважливе для розвитку туристичного потенціалу нашого краю», - наголосив Анатолій Полосков.

Масштабна розбудова дорожньої інфраструктури Закарпаття стала можливим завдяки реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».