«Вакцинуватися необхідно, аби уникнути складного перебігу хвороби та її негативних наслідків для здоров'я», – Аліна Лошак

Дата: 21.10.2021 16:53

Знайомимося з краянами, які прийняли рішення захистити себе та рідних і вакцинувалися проти Covid-19.

23-річна Аліна Лошак працює держслужбовцем і щодня контактує з величезною кількістю людей, тому вирішила зробити щеплення, щоб не наражати на небезпеку ні себе, ні інших.

Сьогодні дівчина імунізувалася у Центрі вакцинації в атріумі Закарпатської ОДА. Розповідає, що рішення прийняла зважено і перед цим проконсультувалася з сімейним лікарем.

«Я гадаю, що вакцинація дуже важлива, адже ми живемо у суспільстві і повинні піклуватися про власну безпеку та безпеку свого оточення.

Багато моїх знайомих перехворіли на коронавірус у вкрай важкій формі. Вакцинуватися необхідно, аби уникнути складного перебігу хвороби та її негативних наслідків для здоров'я. Це був ще один аргумент, коли приймала рішення щепитися», – наголошує Аліна.