Найбільше нових випадків COVID-19 фіксують у громадах із низьким рівнем вакцинації

Дата: 20.10.2021 19:12

Фото без описуУ 18 територіальних громадах Закарпаття вакцинувалося менш ніж 10% населення.

Як повідомила Вікторія Тимчик, регіональна координаторка вакцинальної кампанії від COVID-19 в області, понад 15% краян імунізувалося 1 дозою та майже 11% – двома.

«Минулого тижня в Закарпатті значно знизилися темпи вакцинації. Таким чином, за підсумками жовтня кількість щеплень може зменшитися у порівнянні з іншими місяцями», – зазначила Вікторія Тимчик.

Найбільше територіальних громад, які не досягли 10-відсоткового бар’єра, – у Хустському та Тячівському районах.

«Ми відстежуємо вкрай негативну динаміку приросту захворюваності у тих громадах Закарпаття, які мають низькі показники імунізації населення», – наголосила регіональна координаторка вакцинальної кампанії від COVID-19 в області.

У 9 громадах Закарпаття щеплено понад 30 % населення, більшість із них – на території Ужгородського району.

«Епідситуація в області дуже складна. Попри це наголошую, що вакцинація повинна бути безпечною. Аби уникнути таких черг, які зараз спостерігаємо в Чернівцях, Одесі, Запоріжжі чи Херсоні, не зволікайте з імунізацією», – підсумувала Вікторія Тимчик.