У межах «Малого карпатського кола» ремонтують дорогу в с. Драгово

Дата: 14.10.2021 10:43

Попри погіршення погодних умов дорожні служби продовжують роботи, зокрема й на ділянці у с. Драгово Хустського району.

Фото без описуПро це повідомляє перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

За його словами, цей відрізок автошляху загального користування місцевого значення О 070603 Синевир – Колочава – Буштино є частиною амбітного інфраструктурного проєкту «Мале карпатське коло», мета якого з’єднати ключові туристичні і гірськолижні локації одразу трьох областей (Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської) єдиною дорогою.

Його реалізація стала можливою завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Зараз підрядна організація відновлює земполотно основи, яке втратило несучу здатність, прокопує кювети, влаштовує систему водовідведення.

Після завершення цих робіт приступлять до ремонту дорожнього полотна», – прокоментував Мирослав Білецький.

На цій ділянці вже відновили 3,7 км автошляху.