Анатолій Полосков: «Захист країни та підтримка воїнів мають бути беззаперечним пріоритетом»

Дата: 10.10.2021 17:24

Сьогодні за ініціативи голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова в Ужгороді відбувся забіг на честь Дня захисників і захисниць України.

До заходу долучилися військовослужбовці, ветерани АТО/ООС, волонтери, спортсменами та інші краяни.

«Для мене підтримка військових формувань та воїнів не прості слова. Від самого початку війни у 2014 році разом з партнерами у межах можливостей допомагаємо нашим бійцям на Сході. Сьогодні маю можливість робити це у широкому сенсі та залучати інших до цієї підтримки. Захист країни та підтримка воїнів мають бути беззаперечним пріоритетом. Саме так ми намагаємося реалізовувати державну політику на місцях», — наголосив очільник області.

За його словами, один з моментів, що дозволяє реалізувати плани, — забіг на честь воїнів, які боронять наш суверенітет та незалежність.

В акції до Дня захисників і захисниць України взяли участь майже 150 закарпатців, вони подолали одну з дистанцій – 5 км або 2 км на вибір.

«Приємно, що попри недільний ранок краяни згуртувалися та прийшли на наш захід – заради єдності, заради підтримки, заради кожного з нас!» — зауважив Анатолій Полосков.