Покращення прикордонної інфраструктури: продовжується ремонт автошляху міжнародного значення М-25

Дата: 08.10.2021 17:16

Дорога міжнародного значення М-25 Соломоново – Чоп – Велика Добронь – Косино (пункт пропуску) – Яноші – один із кількох напрямків, які цьогоріч відновлюють у межах реконструкції прикордонної інфраструктури.

До того ж це один із найбільших таких об’єктів у 2021 році, зазначає перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Роботи з поточного середнього ремонту на автошляху М-25, який здійснюється завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», зараз проводять між селами Велика Добронь і Батьово.

«Згідно з даними Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, підрядник працює одночасно на кількох ділянках. Тут замінюють перезволожені ґрунти, посилюють основу дорожнього одягу, влаштовують вирівнювальний та фінішний шари асфальтобетонного покриття», – прокоментував Мирослав Білецький.

Проєктно-кошторисна документація передбачає, що на автошляху М-25 відремонтують 39,2 км дорожнього полотна.