Білецький: «Діти Ужгорода розвиватимуть свої спортивні таланти у сучасних і комфортних умовах»

Дата: 05.10.2021 15:13

Фото без описуУ Класичній гімназії Ужгорода у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» відремонтували та модернізували басейн. Про це повідомив Мирослав Білецький, перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації.

«Тут зможуть займатися понад 900 учнів закладу та всі діти міста», – зазначив Мирослав Білецький.

За його словами, у межах ремонту перепланували приміщення, відремонтували пошкоджену чашу басейну, замінили технологічне обладнання і трубопроводи, влаштували системи вентиляції та виконали інші супутні роботи.

«Діти Ужгорода розвиватимуть свої спортивні таланти у сучасних і комфортних умовах», – зауважив перший заступник очільника краю.