На звичайному папері та без QR-коду: яким повинно бути Міжнародне свідоцтво про вакцинацію

Дата: 05.10.2021 11:03

Кожен закарпатець, який зробив щеплення двома дозами вакцини від COVID-19, тобто завершив вакцинальний цикл, може отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Для цього треба звернутися до свого сімейного лікаря. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

«Варто звернути увагу, що свідоцтво мають надрукувати на звичайному білому папері.

Ще одна важлива деталь – на ньому не повинно бути QR-коду. Такий код є на COVID-паспорті», – зазначив Мирослав Білецький.

Ті, хто отримав Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 терміном на пів року раніше, можуть взяти у свого сімейного лікаря нове.

Цей документ також буде дійсним пів року.

Більше про Міжнародне свідоцтво про вакцинацію і інформацію в ньому дивіться у відео.