Ремонт дороги у Великому Бичкові на завершальному етапі

Дата: 04.10.2021 10:55

На маршруті національного значення Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів відновлюють дорогу у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

Зараз підрядна організація завершує ремонт автошляху на Рахівщині у смт Великий Бичків. Як зауважують у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, тут облаштовують бордюри, тротуари та наносять горизонтальну розмітку.

За словами Ігоря Шинкарюка, до цього в населеному пункті вже виконали комплекс ремонтних робіт, зокрема провели розпушення дорожнього полотна, регенерацію дорожньої основи методом холодного ресайклінгу та влаштували два шари асфальтобетону.

«Ми активно працюємо над розбудовою маршруту Н-09, що з’єднує три західні області: Закарпатську, Івано-Франківську та Львівську. Значна частина цього шляху, загальна протяжність якого 429,5 км, уже якісно відремонтована», – підкреслив заступник очільника краю.