З днем учителя!

Дата: 03.10.2021 10:00

Із безлічі професій на Землі,

Які вже є, яких ще будуть вчити, -

Є головна, як віщий, сущий хліб,

І назва цій професії – Учитель!

Шановні працівники та ветерани освітянської ниви!

Щиросердечно вітаю Вас із професійним святом –  Днем працівника освіти, яке об'єднує всіх тих, хто володіє ключем до царини знань, науки, мудрості.

Саме Ви невтомно і наполегливо творите майбутнє, адже кожне молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни – Ваша заслуга.

Знаємо, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе не тільки велику відповідальність, а ще й постійно підтверджує право носити таке високе й почесне звання. Але незважаючи ні на що, свій обов’язок ви виконуєте гідно й благородно.

Вчителі завжди були і залишаються головним джерелом у всебічному розвитку дитини, бо дарують їй тепло свого серця, надихають й окриляють, тому заслуговують на безмірну повагу й захоплення.

У святковий день щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомну самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Бажаю вам, дорогі освітяни, міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, нових творчих успіхів, невичерпної енергії та людської шани.

голова райдержадміністрації Віктор Сабадош