У селі Підчумаль продовжують ремонтувати дорожнє покриття

Дата: 28.09.2021 10:10

Фото без описуНа маршруті регіонального значення Р-21 Долина – Хуст триває поточний середній ремонт, у межах якого відновлюють дорожнє полотно, мости та облаштовують узбіччя. Про це інформує заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.

Зокрема, у селі Підчумаль, що на Хустщині, підрядна організація проводить регенерацію зношеного покриття і здійснює підсилення основи. Це сприятиме вищій якості та міцності оновленої дороги.

За словами заступника очільника облдержадміністрації, на іншій ділянці цього ж населеного пункту дорожники розпочали укладати вирівнюючий шар асфальтобетону.

Аналогічні роботи зараз виконують від села Підчумаль до с. Противень.

«Завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського "Велике будівництво" активно працюємо над відновленням автошляхів нашого краю», — зауважив Ігор Шинкарюк.