Вітання голови РДА до дня працівника дошкільної освіти

Дата: 27.09.2021 09:58

Фото без описуШановні працівники закладів дошкільної освіти! Сердечно вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля. Ваша нелегка робота вимагає глибокої самовідданості, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи. Саме ви з малечку виховуєте наших найменших жителів району, піклуєтесь про малюків, формуєте особистості, закладаєте основи нашого життя, навчаєте любити батьківщину та поважати один одного.

Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу малюка. Хочу подякувати вам за турботу, щоденну працю та професіоналізм.

Щиросердно бажаю вам міцного здоровя, щастя, натхнення, а найголовніше – вдячності від оточуючих.

З повагою, голова райдержадміністрації

Віктор Сабадош