Ольга Потокій: «Ми повинні якомога швидше подолати епідемію і повернутися до звичайного ритму життя»

Дата: 24.09.2021 16:54

Продовжуємо знайомство із закарпатськими медиками, які вже понад рік надають допомогу краянам в умовах пандемії.

Ольга Потокій, лікар-пульмонолог Ужгородської міської поліклініки, близько двох місяців тому пройшла навчання для бригад, що здійснюють вакцинацію населення від COVID-19.

«Під час тренінгів ми дізналися про вакцини, дозування, період ревакцинації, дотримання холодового режиму, а також про введення інформаційних даних до електронної бази для отримання відповідних сертифікатів», – зауважила пані Ольга.

Сьогодні лікарка працює в Центрі вакцинації в атріумі ОДА, пункті щеплення в поліклініці, тимчасовому пункті в Ужгородській міській раді та за потреби разом з бригадою виїжджає у садочки, школи, інші локації, де проводять колективну імунізацію.

«Бачимо, що зараз зростає кількість захворілих та збільшується відсоток завантаженості ліжок. Вакцинуючись, ми захищаємо себе, наших дітей та рідних. Ми повинні якомога швидше подолати епідемію і повернутися до звичайного ритму життя», – підкреслила Ольга Потокій.