Майже 12 млн щеплень від COVID-19 зроблено в Україні, тож долучайтеся до імунізації!

Дата: 24.09.2021 13:10

Фото без описуЗа інформаціїєю Міністрества охорони здоров'я майже 12 млн щеплень від COVID-19 зроблено в Україні. Попит на вакцинацію не вщухає. Щодня все більше людей хочуть захистити себе та близьких від тяжкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті.

Проведіть вихідні з користю - вакцинуйтеся самі та допоможіть вашим родичам літнього віку щепитися і вберегтись від тяжких наслідків COVID-19.

Не потрібно далеко йти - шукайте адреси та контакти центрів/пунктів вакцинації поблизу вас:

Нагадуємо, що в Хустському районі всі охочі мають можливість вакцинуватися у пунктах щеплень при АЗПСМ та Центрах вакцинації, які знаходяться за адресами: м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 21 (будівля Хустської районної ради, сесійна зала, 2-ий поверх); м. Іршава, пров. Шевченка, 9 (1-ий поверх поліклініки); смт. Міжгір’я, вул. Возз’єднання, 4 (амбулаторія ЗПСМ, кабінет 34).

Графік роботи у понеділок – п’ятницю з 10:00 до 15:00 год., у суботу – неділю з 9:00 до 16:00 год.