Хустська районна військова адміністрація
Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України

В Оленьові влаштовують верхній шар асфальтобетону

Дата: 21.09.2021 17:55
Кількість переглядів: 220

У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває відновлення дорожньої інфраструктури Закарпаття. Про це повідомляє заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

За його словами, на маршруті територіального значення Т-07-12 Перечин – Свалява роботи виконують на кількох ділянках одночасно.

Зокрема, на Оленівському перевалі підрядна організація влаштовує верхній шар дрібнозернистого асфальтобетону товщиною 5 см.

Як зазначають у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, тут уже влаштовано прикромочні лотки для відводу поверхневої дощової води, також невдовзі проводитимуть роботи зі встановлення водоскидів та укріплення кювету бетоном у місцях з великим нахилом.

«Якісна дорога – це запорука безпеки, доступності та комфортного руху, тому постійно працюємо над покращенням наших автошляхів», — наголосив Ігор Шинкарюк.