У селі Шаян перекладають кам'яну бруківку

Дата: 16.09.2021 19:03

Як повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на маршруті Т-07-37 Хуст – Шаян – Буштино тривають ремонтні роботи.

«Якісна дорога до населеного пункту Шаян і безпосередньо у селі є вкрай важливою, оскільки тут розташований однойменний санаторний комплекс та туристичні родзинки краю», — наголосив Ігор Шинкарюк.

Зараз у Шаяні, як зазначає підрядна організація, перекладають кам’яну бруківку. Дорожники влаштовують 12 см щебеневої основи та 10 см бетонної подушки. Бруківку викладають на п’ятисантиметровий шар цементно-піщаної суміші.

За словами заступника очільника області, довжина маршруту, на якому виконують роботи, – 600 м, а ширина – майже 8 м. Перевлаштувати бруківку планують також на інших ділянках.