У Нижньому Бистрому готуються до будівництва підпірної стінки

Дата: 15.09.2021 16:33

Фото без описуЯк повідомляє заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, у межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» продовжують відновлювати автошляхи області.

На маршруті регіонального значення Р-21 Долина – Хуст у селі Нижній Бистрий підрядна організація розпочала підготовчі роботи з будівництва нової підпірної стінки неподалік дамби.

«Довжина майбутньої конструкції сягатиме 486 м, а висота – 5 м. Основне завдання таких стінок – тримати ґрунт на схилі, перешкоджати його обваленню чи зсуву», – наголосив Ігор Шинкарюк.

За словами заступника очільника краю, також у селі інші групи дорожників відновлюють покриття проїжджої частини, встановлюють водопропускні труби та оголовки.