«Велике будівництво»: в смт Вишково відновлюють дорогу територіального значення

Дата: 03.09.2021 13:50

Як повідомляє голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, на Хустщині в смт Вишково ремонтують дорожнє полотно.

Підрядна організація проводить низку земляних робіт, зокрема тут налагоджують зливну каналізацію та встановлюють дощоприймальні колодязі.

На інших ділянках маршруту Т-07-37 Хуст – Шаян – Буштино в населеному пункті вже фрезерують зношене покриття, встановлюють новий асфальтобетон і відновлюють мостові переходи.

Окрім цього, для підсилення модуля пружності основи дороги влаштовують георешітку.

Автошлях протяжністю 23,2 км ремонтують у межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Активно та якісно відновлюємо Т-07-37 – маршрут, що з’єднує Хустський та Тячівський райони, включає під’їзди до оздоровчого курортного комплексу «Шаян» та термальних вод у селищі Велятино», — зазначив очільник області.