У межах ремонту дороги в Кам’яниці почали зводити спеціальну укріплювальну конструкцію

Дата: 03.09.2021 12:59

Фото без опису

Завдяки амбітному проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Закарпатті комплексно відновлюють маршрут Н-13 Львів – Самбір – Ужгород.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив заступник голови облдержадміністрації Іштван Петрушка.

За його словами, в межах ремонту дороги у Кам’яниці підрядна організація зводить спеціальні укріплювальні конструкції.

Так, будівництво низової підпірної стінки, яка захищатиме залізничну колію, вже на фінішній прямій.

Фото без опису

«Щоб уникнути руйнування оновленої дороги та обвалення схилу, днями з іншого боку автошляху почали зводити верхову підпірну стінку.

Тут дорожники влаштовують ущільнений шар щебеню, встановлюють дренажні лотки для водовідведення і сітчасті ящики – так звані габіони, які невдовзі заповнять природним каменем. Загальна протяжність цієї штучної споруди становитиме 350 м», – зауважив Іштван Петрушка.

Фото без описуЯк наголошує заступник голови Закарпатської ОДА, такі конструкції, як підпірні стінки з габіонів, служитимуть довго і до того ж виконуватимуть не лише захисну та дренажну функції, а й навіть естетичну.