Хустська районна військова адміністрація
Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України

У межах ремонту дороги в Кам’яниці почали зводити спеціальну укріплювальну конструкцію

Дата: 03.09.2021 12:59
Кількість переглядів: 248

Завдяки амбітному проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Закарпатті комплексно відновлюють маршрут Н-13 Львів – Самбір – Ужгород.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив заступник голови облдержадміністрації Іштван Петрушка.

За його словами, в межах ремонту дороги у Кам’яниці підрядна організація зводить спеціальні укріплювальні конструкції.

Так, будівництво низової підпірної стінки, яка захищатиме залізничну колію, вже на фінішній прямій.

«Щоб уникнути руйнування оновленої дороги та обвалення схилу, днями з іншого боку автошляху почали зводити верхову підпірну стінку.

Тут дорожники влаштовують ущільнений шар щебеню, встановлюють дренажні лотки для водовідведення і сітчасті ящики – так звані габіони, які невдовзі заповнять природним каменем. Загальна протяжність цієї штучної споруди становитиме 350 м», – зауважив Іштван Петрушка.

Як наголошує заступник голови Закарпатської ОДА, такі конструкції, як підпірні стінки з габіонів, служитимуть довго і до того ж виконуватимуть не лише захисну та дренажну функції, а й навіть естетичну.