У Березові будують одразу три підпірні стінки з габіонів

Дата: 02.09.2021 11:54

Фото без описуЯк зазначає заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» якісно відбудовують одразу кілька дорожніх артерій краю.

«Зокрема роботи тривають на регіональному маршруті Р-21 Долина – Хуст, що з’єднує нашу область з Івано-Франківською. Загальна протяжність шляху – 128,8 км, з них 83 км – у Закарпатті»,  підкреслив Ігор Шинкарюк.

У селі Березово Хустського району споруджують три підпірні стінки з габіонів. У підрядній організації зауважують, що довжина двох становить 32 м, третя конструкція трохи довша – 35 м.

За словами заступника очільника краю, у межах ремонту в цьому населеному пункті вже зняли зношене покриття, підсилили основу та влаштували нове дорожнє полотно.