Між селами Холмок та Сюрте продовжують влаштовувати нове покриття

Дата: 28.08.2021 15:59

Фото без опису

У межах області відновлюють М-06 Київ – Чоп – дорогу міжнародного значення, що проходить через 5 областей України та веде до кордону з Угорщиною.

Як повідомляє заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, тепер роботи проводять між селами Холмок та Сюрте: влаштовують фінішний шар щебеново-мастикового асфальтобетону.

«На цьому маршруті велика інтенсивність руху автомобілів, тому дорожники працюють вночі, аби не затримувати водіїв», — підкреслив заступник очільника краю.

На початку літа на цій ділянці провели фрезерування старого одягу дороги, підсилили основу та уклали вирівнюючий шар з крупнозернистого асфальтобетону. Окрім цього, тут облаштували узбіччя, а для зручності проїзду у місцях зупинки громадського транспорту та заїздів на АЗС розширили дорогу.

«Ми продовжуємо модернізувати дорожню інфраструктуру нашого краю. Амбітні проєкти з відновлення автошляхів регіону реалізовуємо завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво"», — зауважив Ігор Шинкарюк.

Фото без опису