Звернення голови райдержадміністрації до Дня пам’яті захисників України

Дата: 28.08.2021 09:27

29 серпня вшановують День пам’яті захисників Україні, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Саме на серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, сотні захисників в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Наші мужні воїни зробили безцінний внесок, захищали цілісність нашої держави, нашу з вами свободу.

Щороку ми згадуємо подвиги українських захисників, які жертвуючи власним життям стали на захист рідної землі та вкотре довели, що український народ –нескорений. Сьогодні в День пам'яті Героїв, які загинули за волю України....    Сьогодні ми низько вклоняємось перед пам’яттю своїх героїв-захисників. Молитвою, добрим словом згадайте Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє.

Вічна пам'ять! Слава Героям!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Голова райдержадміністрації Віктор Сабадош