Анатолій Полосков вручив орден Богдана Хмельницького III ступеня дружині загиблого героя-закарпатця

Дата: 26.08.2021 13:02

Фото без описуЗа захист Батьківщини та віддану службу закарпатця Максима Польового посмертно нагородили орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Сьогодні за дорученням Президента України Володимира Зеленського голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков вручив відповідну відзнаку дружині загиблого бійця.

Заступник командира батальйону, офіцер 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ Максим Польовий загинув неподалік селища Новотошківське на Луганщині внаслідок кульового поранення.

Разом із родиною полеглого воїна прийшли його побратими, військовослужбовці, командири та близькі люди.

«Для мене велика честь нагороджувати наших воїнів. У той же час і великий тягар через те, що війна забрала більше сотні кращих синів Закарпаття, яких, на превеликий жаль, доводиться нагороджувати вже посмертно.

Вічна пам’ять тим, хто поклав своє життя за друга свого, свою сім’ю та незалежність нашої країни. Ви живі, поки жива пам’ять про Вас, а ми пам’ятатимемо завжди», — наголосив Анатолій Полосков.

Слава Україні! Героям слава!